GLOFİT NATURAL

Bir Instagram sayfası ile serüvenimize başladık, binlerce satış adetine ulaştık. ?

? Memnuniyet firmamız için en önemli unsurdur.

❤️ Memnuniyetleriniz, vizyon ve misyonumuzun temelini oluşturur.

✒️ VİZYON ve MİSYONUMUZ

İlk kuralımız memnuniyet olmakla beraber; modern, kaliteli, yenilikçi ve tüketici isteklerine yönelik farklı ürünler üreterek Türkiye’de ve dünyada kalıcı üstünlükler sağlayan bir marka olmak en büyük amacımızdır.

Faaliyette bulunduğumuz sektörlerde; modern ve pazara yenilik getiren anlayışımız ile kendimizi sürekli geliştiyoruz. Kaliteli ürünlerimizi sürdürülebilir bir şekilde devam ettirerek, talep yoğunluğunda müşterilerimizin ihtiyacını “aynı ilk gün olduğu gibi” karşılamaya özen gösteriyoruz. Firma olarak ilk günkü heyecanımız ve motivasyonumuz eksilmeden devam ediyor. Bu süreçte ulaştığımız binlerce müşterimize ve bizleri destekleyen herkese çok teşekkür ediyoruz.

? HAKKIMIZDA

Kadın giyim ve aksesuarlarının satışa sunulduğu bir Instagram sayfası olarak başlayan satış maceramız, bayanların en büyük sorunu haline gelen zayıflama ürünlerini de Türkiye pazarına sunma gerekliliği doğurmuştur.

Tüm dünyada kullanıcı sayısı milyonları bulan termal tayt ve kilo vermek adına geliştirilen bitkisel ürünlerin satışı, yapmış olduğumuz Ar-Ge çalışmaları sonucunda Türkiye’de KozBody ve TrexTea markası ile başlamıştır. 2020 yılında bu ürünlerin satışı glofitnatural.com web sitemiz üzerinden başlanmıştır.

Glofit Natural bugüne kadar olduğu gibi, bundan sonra da kaliteden ödün vermeden sizlere memnuniyet ve mutluluk getirecek ürünlerin satışını yapmaya devam edecektir. Güncel çalışmalar takip edilip geliştirilmekte ve geleceğe taşınmaktadır.

Teknolojik inovasyonlar yolunda kurulan Ar-Ge ekibiyle, giyilebilir teknolojileri, nano tekstil ürünlerini, bitkisel ürünleri ve daha birçok tekstil teknolojisini geliştirmek amacıyla yola çıkmış bulunuyoruz.

?‍♀️ Neden Glofit Natural?